Дивимося, а на вулиці вже мати-зима, а відсиджуватися вдома, це не наша стихія. Одягаємо теплу одежу беремо з собою ящик зі снастями і вирушаємо на лід. І розмова наша піде про тонкощі одягу, підбір снастей, які будуть актуальні в цей чудовий зимовий період.

І нашим почином буде одяг, адже якщо обрати недоброякісний зимовий одяг, рибалка напевно навряд чи принесе задоволення. Зимовий одяг рибалки або мисливця на 100% повинен бути теплим і водонепроникним. Матеріал необхідний надміцний, який за будь-яких кліматичних обставин пропускати холод не буде. В ідеалі це має бути костюм, що складається з комбінезону та курточки з капюшоном. 

Під комбінезон краще одягати термобілизну. Як правило, термобілизна шиється з таких матеріалів, які відведуть вологу від тіла, що дозволить Вам кайфувати улюбленою справою, не розмірковуючи про холодригу.

Наступним головним атрибутом на зимовій рибалці і взагалі холодною зимою є взуття, з впевненістю можна твердити, що воно повинно бути з щільного матеріалу, який при будь-якому розкладі не пропустить вологу, переважно на товстій, утепленій підошві. Найважливішим елементом в екіпіруванні є теплі, зручні рукавиці та головний убір, який завжди зігріватиме Вас, особливо за мінусової температури, коли вуха можна запросто відморозити. 

Час поговорити про снасті, які стануть Вам у нагоді в результаті лову.

Витрачати Ваш час і розповідати про оснастки немає сенсу, ми поговоримо про базові снасті, які Вам знадобляться.

  • Вудка (що б вудити на блешню). Повинна бути виключно легкою і комфортно розміщуватися в руці рибалки.
  • Пішня, за що потрібно тестувати надійність льодовикового панцира, та й застосувати для пророблення отворів у льоду.
  • Льодобур. Коли льодовиковий панцир стає міцним, надійним і Ви з упевненістю переконані, що його можна топтати, і немає найгострішої потреби в інспекції надійності льоду, тоді Вам допоможе ледобур. Важливо також пам'ятати про запасні ножі для бура, адже вони від інтенсивної роботи притупляються і буде дуже сумно припиняти рибалку через свій промах або лінощі.
  • Ящик. У рибальському ящику обов'язково у Вас має бути комплект блешень абсолютно різної форми і комплектації, ніж, ківш для усунення колотого льоду з лунки та інші складові зимової снасті.

Головне не забувати, що в залежності від різновиду риби, на яку Ви полюєте, а також від варіанту та способу риболовлі, амуніція може різнитися.

Вдалого лову Вам друзі, не заощаджуйте на одязі та впевненого кроку на льоді!